Movies
Ratings
51
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0