Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.5
RedRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0