Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Cheo Yong Season 2Rated ★ 1.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 1.5
Prime Minister and IRated ★ 0.5
Beyond the CloudsRated ★ 0.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
Who Are You?Rated ★ 0.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0