Movies
Ratings
101
Bee MovieRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 2.0
The President's BarberRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
FameRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0