Series
Ratings
107 Hello! My LadyRated ★ 2.0 Hello! My LadyRated ★ 2.0
 Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0 Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
 Five FingersRated ★ 2.5 Five FingersRated ★ 2.5
 Heartless CityRated ★ 4.0 Heartless CityRated ★ 4.0
 Queen's FlowerRated ★ 4.0 Queen's FlowerRated ★ 4.0
 Three BrothersRated ★ 4.0 Three BrothersRated ★ 4.0
 Mischievous KissRated ★ 1.0 Mischievous KissRated ★ 1.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
 Big ThingRated ★ 2.0 Big ThingRated ★ 2.0
 Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0 Mom's Dead UpsetRated ★ 5.0
 Capital ScandalRated ★ 5.0 Capital ScandalRated ★ 5.0
 All About My MomRated ★ 4.0 All About My MomRated ★ 4.0
 Sweet 18Rated ★ 3.0 Sweet 18Rated ★ 3.0
 May QueenRated ★ 3.0 May QueenRated ★ 3.0
 Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0 Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
 My PrincessRated ★ 2.0 My PrincessRated ★ 2.0
 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
 Childless ComfortRated ★ 5.0 Childless ComfortRated ★ 5.0
 Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0 Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0