Movies
Ratings
33
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0