Series
Ratings
31
Hi! School - Love OnRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0