Series
Ratings
53
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Marry Him If You DareRated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 2.5
HeartstringsRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0