Series
Ratings
30
Oh My VenusRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5