Series
Ratings
15
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5