Series
Ratings
98
Fashion KingRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.5
BigRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 2.0