Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The CreatorRated ★ 4.0