Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Let's Walk TogetherRated ★ 2.0
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 4.0
Planet EarthRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0