Movies
Ratings
16
The Age of ShadowsRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
 
The PiratesRated ★ 2.5
August RushRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 1.5
Life of PiRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 1.5