Series
Ratings
20
Alone in LoveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5