Series
Ratings
113
You and Everything ElseRated ★ 5.0- Fighting SpiritRated ★ 5.0
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Castaway DivaRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 3.5- 원주민 공포만화Rated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0