Titles you rated
PastaRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
12 MonkeysRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5