Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
ChongqingRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Miss PotterRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5