Series
Ratings
32
Desperate HousewivesRated ★ 3.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0