Titles you rated
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0