Series
Ratings
34
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 0.5
Gokusen Season 2Rated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 1.0