Titles you rated
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Sisyphus : the mythRated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My DaemonRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5