Titles you rated
SleepRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5