Movies
Ratings
674
Marriage StoryRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
The BabysitterRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.5