Series
Ratings
46
ChernobylRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.0
LookingRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Bloom Into YouRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
ReLIFERated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5