Titles you rated
MaleficentRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 2.5
Conan the DestroyerRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 3.5
The EnforcerRated ★ 3.0
Mortal KombatRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.5
MoonwalkerRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 2.0
Azumi 2: Death or LoveRated ★ 2.5
Howard the DuckRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.0
The Last LegionRated ★ 4.0
The Shaolin TempleRated ★ 3.0
ReptilianRated ★ 1.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 3.0
FortressRated ★ 3.0