Movies
Ratings
331
Superman IIIRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 2.5
Bread of HappinessRated ★ 3.0
Break Through!Rated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
TwisterRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.5