Titles you rated
- The ScamRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 1.0
After LifeRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The SonRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0