Series
Ratings
81
The PenguinRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 0.5
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0