Titles you rated
HeartstringsRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0