Titles you rated
Secret GardenRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
WATER BOYSRated ★ 3.5- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.5
Tokyo Sun ShowerRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0