Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
LiveRated ★ 0.5
Life on MarsRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 4.0