Series
Ratings
50
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0