Series
Ratings
34
EXO Next DoorRated ★ 4.5
May QueenRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0