Titles you rated
Black SwanRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0