Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5