Movies
Ratings
328
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 2.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
21Rated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Descent: Part 2Rated ★ 5.0
Chicken LittleRated ★ 2.0