Series
Ratings
99
Vampire IdolRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 0.5- Super RookieRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Sharp1Rated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 2.5- Smile, YouRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0