Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
ClickRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 1.5