Series
Ratings
16- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Iine! Hikaru Genji-kunRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5