Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.0