Series
Ratings
65
SignalRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The LegendRated ★ 1.5
I Remember YouRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
PastaRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 0.5