Series
Ratings
167- Please Like MeRated ★ 4.5
- When A Man Loves A WomanRated ★ 2.5
- One Million RosesRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 5.0- Children of HeavenRated ★ 3.0
Children in HeavenRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Chunja's Happy EventsRated ★ 2.0- First LoveRated ★ 2.0
The Queen ReturnsRated ★ 4.0
Golden AppleRated ★ 3.0- When Spring ComesRated ★ 3.0
- NaRated ★ 3.0
War of the RosesRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 4.0- PurityRated ★ 3.0
- SecretRated ★ 3.0
- Korean Ghost StoriesRated ★ 5.0
- QueenRated ★ 5.0