Series
Ratings
27
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Light on MeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 5.0
My Little HappinessRated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
VIPRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.5