Series
Ratings
45
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 4.0
Hotel ConciergeRated ★ 4.0- SMOKING GUN ~ 결정적 증거 ~Rated ★ 4.0
- 우에노 주리와 다섯개의 가방Rated ★ 3.0
He is BeautifulRated ★ 3.5
Lily FeverRated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 2Rated ★ 4.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 4.0
The Secret MessageRated ★ 4.5
Middle School Student ARated ★ 4.0
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0