Movies
Ratings
331
ElementalRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
CallRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
White Snake 2: Green SnakeRated ★ 5.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 5.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
White SnakeRated ★ 5.0
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.5
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0