Movies
Ratings
15
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 1.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0