Movies
Ratings
265
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.5
Tiny Giants 3DRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 3.5