Series
Ratings
43
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Rosy LoversRated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5