Series
Ratings
38
The SimpsonsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Under the DomeRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0